Werk en Show

Werk en Show Resultaten

Pepper's Reflection Hot Pepper "Joy"

Show

 Werk

27-03-2022: Hazerswoude 2e plaats Uitmuntend

06-02-2022: Eindhoven Jeugdklas 4e plaats Zeer Goed

03-10-2021: KCM FRC puppyklas 1e pl Veelbelovend

12-09-2021: KCM WFRG puppyklas 2e pl Veelbelovend

 

30-04-2022: C diploma LKN Putten

Pepper's Reflection Happy Jewel "Jente"

peppers-reflection-flatcoats

Show

Werk.

21-12-2019: Uitmuntend kerstshow jeugdklas

16-10-2021 Zeer Goed Fokkersklas KCM FRC

Werk resultaten

12-9-21 C Certificaat WFRG

16-10-21 C certificaat FRC

Éowyn Pepper of Firien Wood NJK '15" Happy"

Peppersreflection-keizerfotografie

Show

Werk

1-6-2014: 4e VB Puppykl FRC
Jeugdklas
12-12-2014: 1 U JCAC Holland Cup jeugdklas
14-12-2014: 3U Winner A’Dam jeugdklas
21-12-2014: 1U JCAC Kerstshow
06-02-2015: 4U Eindhoven jeugdklas
01-03-2015: 2U Benelux Winner Groningen
04-04-2015: 4U Goes Jeugdklas
05-04-2015: 4 U Goes Jeugdklas
24-05-2015: ZG Arnhem
25-07-2015: 1U JCAC Ned Jeugd Kamp
11-12-2015: 3U tussenklas Holland Cup   Amsterdam
Openklas
09-04-2016: 2U openklasse Utrecht
09-05-2016:  ZG openklasse KCM Almere
22-05-2016: ZG openklas Papendaal Jachth show
18-606-2016: 2U res CAC/CACIB Int Dogshow Uden
09-12-2016: 3U Holland Cup Amsterdam

28-6-2015: C certificaat  Simonshaven
26-9-2015: KNJV-C  dipl 1e Plaats Lauwersmeer
01-11-2015: Workingtest C certificaat FRC
19-03-2016: Workingtest C diploma LKN
23-04-2016 Workingtest C diploma  FRC
04-06-2016: Teamwedstrijd NLV 10 e v 16
12-06-2016: Teamwedstr FRC   7e van 20
06-08-2016: KNJV-B dipl Veendam
03-09-2016: KNJV-B dipl  1e  plaats Tijnje
15-4-2017: Workingtest B1 dipl FRC
13-5-2017: Workingtest B1 dipl WFRG
9-12-2017: Sasawot Trophy 2e plaats Novice
22-09-2018: SJP-B dipl Laauwersmeer
11-11-2018: Workintest B2 diploma WFRG.

Pepper's Reflection Black Pepper NJK'10 "Djuna"

peppers-reflection-flatcoated-Retrievers
peppersreflection

Show

Werk

Open Klas
1-6-2014: Excl KCM FRC
12-5-2013: Excl KCM FRC
3-9-2011: 3e Excl KCM FRC
1-9-2011 4e Excl Euro Dogshow
Jeugdklas
20-6-2010: 1 U JCAC Ned Jeugd Kamp Uden
13-6-2010: 2 Exl KCM FRC
5-6-2010: ZG Hulten
30-5-2010: 2 Exl Bennekom
23-5-2010: 2U Arnhem
18-4-2010: 1U JCAC Goes
5-4-2010: ZG Leeuwarden
21-3-2010: 2e excl Leiden
7-3-2010:ZG Groningen
6-2-2010:1 U JCAC Eindhoven
29-11-2009: 4e U Winner A’dam
puppyklas
4-10-2009: 3e VB puppykl Zwolle
5-9-2009 1e VP puppykl Kc Meppel 3e eindkeuring van de 13 pups
7-6-2009: 2e VP baby klas  FRC

25-9-2010: KNJV-C 2e pl
24-9-2011: KNJV-B
4-11-2012: Workingtest B1
20-4-2013: Workingtest B1
30-8-2014: KNJV-B Uffelte
27-9-2014: KNJV-B Lauwersmar
2-11-2014:1e Workingtest B1 Oldenzaal

WhatsApp chat